Мінеральні добрива, такі як амофос, карбамід, аміачна селітра, нітроамофоска та інші, використовують для поповнення запасу необхідних рослинам поживних елементів у грунті, таких як азот (N), фосфор (P), калій (К). Для отримання максимальної врожайності необхідно знати види добрив, правила змішування, норми та терміни внесення, вплив на окремі культури.

Мінеральні добрива класифікуються за різними параметрами. Всі мінеральні добрива містять поживні хімічні елементи у вигляді неорганічних сполук, найчастіше - солей.

За вмістом поживних елементів розрізняють прості та комплексні мінеральні добрива. До простих, тобто таких, що мають у своєму складі один головний живильний елемент, належать:
- азотні добрива (аміачна селітра, вапняно-аміачна селітра, карбамід, сульфат амонію);
- фосфорні добрива (амофос, діамонійфосфат, суперфосфат, фосфоритне борошно);
- калійні добрива (калій хлористий).

До складу комплексних добрив входять декілька головних поживних елементів:
- подвійні - наприклад, азотно-фосфорні, фосфорно-калійні;
- потрійні - наприклад, азотно-фосфорно-калійні (нітроамофоска).

За змістом активних речовин добрива поділяються на:
- низкьоконцентровані (до 25%);
- концентровані (до 60%);
- висококонцентровані (більше 60%).

В залежності від агрегатного стану мінеральні добрива бувають:
- рідкі;
- тверді;
- кристалічні;
- гранульовані.

Найбільшим попитом користуються саме гранульовані мінеральні добрива, тому що вони майже не злежуються в процесі транспортування та зберігання, добре розсіюються, негігроскопічні.

За впливом на кислотність грунту мінеральні добрива діляться на нейтральні, кислі та лужні. Швидкість та активність засвоювання добрив рослинами залежить від їх розчинності. Водорозчинні добрива (аміачна селітра, карбамід, нітроамофоска, амофос) поглинаються рослинами краще, але частина їх вимивається дощовими водами. Важкорозчинні, або ті, що діють повільно, залишаються в грунті впродовж декількох років.

Останнім часом багато землевласників почали відмовлятися від внесення мінеральних добрив, не бажаючи додавати «хімію» у свій харчовий раціон. Однак, як говорив Парацельс, лише доза робить речовину ліками чи отрутою. Відомо, наприклад, чимало випадків накопичення нітратів в овочах при внесенні в грунт великих кількостей свіжого гною. Та й занадто міцні трав'яні настої можуть спровокувати у рослин виникнення грибкових захворювань.

На закінчення варто сказати, що при використанні мінеральних добрив, необхідно зберігати чистоту грунту. Добрива потрібно вибирати правильно, і дозування має бути вірним - і тоді рослини порадують вас багатим та чистим врожаєм.