Карбамідно-аміачна суміш: правила внесення

Карбамідно-аміачна суміш є одним з кращих сучасних добрив. Саме тому попит на неї стрімко зростає з кожним днем. КАС 32 давно залишила позаду всіх своїх конкурентів. Використовуючи це добриво, ви можете досягти чудових результатів. Правда, є одне "але". Вам потрібно знати правила внесення такої суміші. Про це ми й поговоримо у статті.

Використовують КАС 32 для всіх сільськогосподарських культур. Але особливо ефективно застосовувати добриво під зернові колосові культури. Причому вносити карбамідно-аміачну суміш можна як основне добриво, так і для для підживлення.

КАС 32 застосовують на різних видах грунтів під плодово-ягідні, овочеві та технічні культури. Внесення добрива на дерново-підзолистих грунтах дозволяє отримати набагато більший урожай ячменю, пшениці, силосних та інших культур.

Як правильно вносити КАС 32?

Для того, щоб застосування добрива принесло якомога кращий результат, запам'ятайте кілька простих правил:

• карбамідно-аміачна суміш вноситься обприскувачами, які спеціально обладнані для цієї мети;
• найбільш доцільним є внесення суміші з допомогою плоскоструменевих грубокраплистих розпилювачів з великими отворами. Також можливе використання розливних труб, особливо на широкорядних посівах;
• потрібно дотримуватися низької робочої температури в обприскувачах;
• карбамідно-аміачну суміш потрібно необхідно використовувати в інтенсивній технології вирощування озимої пшениці для позакореневого листкового підживлення. При цьому варто дотримуватись такої схеми: перше підживлення здійснюється у період весняного відновлення вегетації, доза N30, 60, друге, у фазі виходу в трубку - N30, третє - на початку колосіння N20. Паралельно варто вносити мікроелементи.
• одна з особливостей КАС 32 - здатність викликати корозію, тому варто уважно поставитися до вибору матеріалів для обприскувача. Підійдуть кераміка, нержавіюча сталь і пластмаса. Деталі із заліза, алюмінію, латуні застосовувати забороняється.

Отже, тепер ви знаєте правила поводження з карбамідно-аміачної суміші. Все, що вам тепер потрібно - купити це добриво. Радимо звернутися в компанію "Укрхімекспорт". Тут вас чекає якісна продукція за ціною виробника. Ви можете бути впевнені в доступних цінах і швидких термінах поставки в будь-яке місто України.

Компанія прагне встановити довгострокові партнерські відносини. Ви можете бути впевнені у високому сервісі обслуговування та професійному підході! Поставити питання та отримати консультації ви можете вже зараз за контактними телефонами.