Добриво №1 в світі: чому варто купити аміачну селітру?

Всі, хто працює у сфері сільського господарства, знають про важливість правильного вибору добрив. Від останніх багато в чому залежить отримання високого врожаю, і відповідно, прибутку. Одним з найкращих мінеральних добрив в наш час є аміачна селітра. Вона широко застосовується в сучасному сільському господарстві. Більш того, багато хто не може собі уявити вирощування с/г культур без цього прекрасного добрива. Якщо ви все ще не в їх числі, гарантуємо - скоро ви опинитеся там.

Давайте спочатку з'ясуємо, який же механізм впливу аміачної селітри на рослини. Принцип досить простий: добриво збагачує азотом хлорофіл, який, як відомо, відіграє провідну роль у зростанні живих клітин. Спостерігається збільшення вегетативної маси, підвищення вмісту клейковини і білка. В результаті ви отримуєте не тільки збільшення продуктивності, але і підвищення якості рослин!

Пропонуємо вашій увазі декілька простих причин, чому варто купить аміачну селітру.

- купити аміачну селітру варто через універсальність її використання. Цей факт робить її незамінною на ринку добрив. Застосовувати її можна як для підгодівлі, так і в якості основного добрива для всіх сільськогосподарських рослин. Винятком є тільки огірки, кабачки і гарбузи. Вона застосовується на всіх типах грунтів і у всіх кліматичних зонах.
- швидка розчинність добрива, завдяки чому аміачна частина повністю поглинається грунтом;
- високі показники збільшення врожайності - наприклад при використанні для підкормки зернових ви отримуєте збільшення врожайності на 10 центнерів з гектара.
- аміачна селітра має більш тривалу дію в порівнянні з нітратною. Вносячи її в невеликих кількостях, ви зможете знизити втрати нітратного азоту;
- може використовуватися у виробництві тукосуміші як найоптимальніший азотний компонент.

Як знизити небезпеку вимивання добрива з ґрунту?

Для цього при внесенні аміачної селітри потрібно розсипати її по поверхні грунту. Потім необхідно виконати рясний полив. Причому його потрібно виконувати і в тому випадку, якщо ви вносите добриво у вигляді готового розчину. Дуже ефективно вносити аміачну селітру з фосфорними і калійними добривами. Змішувати їх треба безпосередньо перед внесенням у грунт.

Аміачну селітру эффекитвнее всього використовувати ранньою весною для удобрення зернових культур. До речі, наш час застосовується не тільки як мінеральне добриво. Її ефективно використовують для виробництва амонітів і закису азоту.

Купити аміачну селітру ви можете вже зараз у компанії "Укрхімекспорт". Ми гарантуємо вам ціни від виробника, поставку продукції в необхідних обсягах в найкоротші терміни і професійні консультації.